Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » Новости Украины » ІТ-безпека інтернет-магазину
5-05-2018, 11:56, просмотров: 197, Раздел: Новости Украины    

Інтернет-торгівля стала популярним й зручним способом здійснювати покупки. Разом з активним зростанням і розвитком таких інтернет-магазинів почав зростати й інтерес до таких магазинів зі сторони кіберзлочинців. Інтернет-магазини приваблюють злочинців можливістю викрадення інформації та отримання незаконних прибутків, деколи й при виконанні замовлень конкурентів цього інтернет-магазину. Для того, щоб розуміти, які засоби захисту інформації можна використовувати, необхідно наперед знати звідки може "прийти біда".

ІТ-безпека інтернет-магазину

Загрози інформаційної безпеки для інтернет-магазину

Втрата даних користувача

Здійснюючи покупки в інтернет-магазинах, користувачі передають великий об'єм персональної та фінансової інформації, котра і цікавить злодіїв. Щоб заволодіти цими даними, кіберзлочинці використовують зараження інтернет-магазину вірусним кодом чи перенаправлення на підроблені фішингові сайти.

Ураження програмного коду

Впровадження шкідливого коду в програмну платформу інтернет-магазину негативно впливає на його працездатність і рейтинг у пошукових системах. У результаті ураження сповільнюється робота, з'являються помилки, сторонній текст чи реклама. Пошукові системи можуть самостійно виявити загрози в середині сайту, після чого зараховують його до потенційно небезпечного, накладають фільтри та не показують його на пошукові запити користувачів.

Атаки, що спрямовані на відмову обслуговування клієнтів

Проведення DDOS (Distributed Denial of Service) атаки супроводжується великою кількістю помилкових запитів із різних адрес. Під час цієї атаки ресурс не може впоратись із величезною кількістю звернень, що призводить до зупинки роботи цього ресурсу і як наслідок зупинки цілого бізнесу.

Крадіжка трафіку

В результаті внесення в програмний код сторонніх вкладень та посилань, злочинці здійснюють редірект (перенаправлення) клієнтів, котрі заходять в інтернет-магазин, на конкурентні чи підроблені фішингові сайти.

ІТ-захист інтернет-магазину

Підвищити надійність роботи інтернет-магазину й запобігти проникненню небезпечних кодів допомагає комплексний та профілактичний підхід до питань ІТ-безпеки.

Безпека серверу чи хостингу платформи

Незалежно від вибору варіантів розміщень інтернет-магазину, локально або на власному обладнанні чи на хмарі з використанням послуг хостингу, підвищена увага повинна приділятись засобам захисту. Необхідно використовувати антивірусні засоби й регулярно проводити оновлення їх модулів та баз, виконувати резервне копіювання даних та слідкувати за налаштуваннями веб-серверу, використовувати складні паролі для доступу і регулярно їх змінювати.

Оновлення програмного ядра

Проникнення шкідливого ПО на сайт можливе через вразливість у програмному коді. Оновлення програмної платформи сайту допомагає закрити вже знайдені потенційні прогалини в безпеці.

Додаткові засоби захисту інтернет-трафіку

Багаторівневий захист інтернет-магазину допомагає значно підвищити стійкість до хакерських атак і проникненню шкідливого ПО на сайт. Цей захист набувається завдяки впровадженню додаткових бар'єрів у вигляді мережевих екранів, котрі фільтрують та перевіряють інтернет-трафік.

Захист від DDOS атак

Запобігти та відбити атаку DDOS допомагає використання спеціалізованих програмно-апаратних рішень чи оnline сервісів, що спрямовані на виявлення і захист від цього виду атак.

Захист інтернет-магазину включає комплекс безперервних заходів, котрі повинні постійно розвиватися. Високий рівень захисту ресурсу від зовнішніх загроз допомагає попередити й мінімізувати потенційні ризики, падіння рейтингу чи втрати репутації.

 (голосов: 0)
Добавил: Админ
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика