Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » Новости Украины » Що робити при проблемах з кредитом Михайлівский банк
28-04-2018, 12:59, просмотров: 85, Раздел: Новости Украины    

Ви все розрахували, все обдумали, все зважили - для того щоб взяти кредит у Михайлівский банк. І якийсь час все дійсно йшло добре. Але є речі, які не залежать від нас. Людина може захворіти, може втратити роботу (скорочення, звільнення, банкрутство) - хіба мало що ще може трапитися. І справа навіть не в економічної кризі. Але результат один - з'являється проблема з виплатою кредиту. А кредит повертати доведеться, та ще з відсотками - жоден банк не буде обслуговувати вас даром і завжди отримає те, що йому належить.

Що робити при проблемах з кредитом Михайлівский банк

Бувають ситуації, коли, як би ви не старалися, гроші повернути неможливо. Що робити в цьому випадку?


1. Перше, і найголовніше, що ви повинні зробити, - це подивитися правді в очі, не ховаючи голову в пісок, і постаратися проаналізувати ситуацію з боку і спокійно.

2. Ви розібралися у своїй фінансовій ситуації і прийшли до висновку - ви не можете виплачувати банку потрібну суму за кредитом. Перше, що спадає вам на думку, - це бігти в інший банк, фірму, яка видає кредити, до друзів - за новим кредитом. Зупиніться. Це не вихід з ситуації, що склалася. Що вам потрібно зробити - це піти в банк, в якому ви не можете виконати свої кредитні зобов'язання. Це психологічно важко - але це єдино правильний вихід. У банку обговоріть виниклі проблеми з фахівцями. Банк, як правило, зацікавлений в тому, щоб ви змогли віддати всю належну суму. І в більшості випадків піде вам назустріч.

Що можуть вам запропонувати в банку?


1. Вам можуть запропонувати відстрочити платежі, поки ви не поліпшите свою фінансову ситуацію. Тобто запропонувати так звані кредитні канікули.

2. Вам можуть запропонувати поміняти валюту кредиту - щоб зменшити суму щомісячних виплат.

3. Вам можуть запропонувати змінити договір, термін, ставку і графік погашення кредиту. Це може зменшити процентні ставки, збільшити термін погашення кредиту. Що в загальній сумі допоможе зменшити щомісячні виплати.

Отже, банк пішов вам назустріч, і у вас з'явилася можливість і час для виправлення ситуації.

Що можете зробити ви?

1. Якщо ви залишилися без роботи - у вас з'являється час для її пошуку. Нехай ви знайдете не дуже високооплачувану роботу, але все ж в даному випадку це краще, ніж нічого. Працюючи на цій роботі, ви можете продовжувати шукати щось інше - щоб поліпшити свій фінансовий стан.

2. Якщо причиною погіршення фінансової ситуації була хвороба - отримаєте в медичній установі всі необхідні документи для банку.

3. Якщо ви брали кредит для покупки нерухомості, то ви можете здати її в оренду або в крайньому випадку продати. Продаж в сьогоднішніх умовах зниження цін не найкращий вихід з положення, але в деяких випадках є єдино можливим і рятівним виходом.

Головне - пам'ятати, що чим раніше ви почнете вирішувати проблеми, тим менш болючим з фінансової та моральної точки зору буде цей процес. Статтю взято на основі сайту.

 (голосов: 0)
Добавил: Elena
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика