Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » стена4 » 6 цікавих істин про Сполучені Штати
14-01-2017, 17:41, просмотров: 240, Раздел: стена4    

Статуя Свободи в Нью-Йорк


1. Єдина країна, в якій у в'язниці сидить вищий відсоток населення, ніж в США, є Північна Корея.
За оцінками Міжнародного центру тюремних досліджень в штатах за гратами перебуває більше 2.2 мільйона людей або приблизно 716 осіб на кожні 100000 громадян. Це набагато більше, ніж в Росії, Китаї та Ірані. Наприклад, в європейських країнах статистика наступна: на кожні 100 000 громадян Німеччини припадає 78 ув'язнених, 103 у Франції і 99 в Італії. Ще гірше те, що 60% американських в'язнів відсиджують термін за злочини, не пов'язані з насильством. 
2. Хоч тут і витрачають більше грошей на охорону здоров'я, ніж в будь-якій іншій країні в світі, тривалість життя в деяких південних районах нижче, ніж в Нікарагуа, Алжирі та Бангладеш.
Хоча тривалість життя американців в цілому зросла (сьогодні американці в середньому живуть на вісім років довше, ніж в 1970), цей темп зростання значно нижчий, ніж в інших країнах, а в деяких районах він такий же, як в менш розвинених країнах. США також займають останнє місце серед багатих країн з розвитку медицини, відповідно до огляду 2014 року, який брав до уваги догляд за пацієнтами і ефективність лікування.
Це означає, що американці смітять грошима на технології, не досягаючи при цьому досить високих результатів. Наприклад, у американців найскладніші іспити на диплом лікаря і все ж в Австрії, де складність цих іспитів приблизно наполовину нижче, тривалість життя на два роки вище, а охорона здоров'я значно краще.
США також займають одне з останніх місць серед розвинених країн щодо кількості лікарів: всього 2,5 на 1000 чоловік. Майже у всій Європі ця цифра набагато більше трьох. На Кубі, наприклад, цей показник становив 6,7 в 2010 році.
3. З усіх розвинених країн в США найвищий показник підліткової вагітності.
Guttmacher Institute з'ясував, що показник вагітності серед американських дівчаток становить 57 на кожну 1000, що набагато більше, ніж в більшості розвинених країн. Багато хто стверджує, що це є наслідком невдалих програм навчання, що базуються тільки на утриманні. Більшість європейських країн використовує систему всебічної сексуальної освіти. Результат? Показник підліткових вагітностей 5,3 на 1000 в Нідерландах, 4,3 на 1000 в Швейцарії і 9,8 на 1000 в Німеччині.
4. Навіть при тому, що американці складають 4,4% населення планети, вони використовують 18% енергії світу.
І одну третину паперу світу, і приблизно чверть нафти, вугілля і алюмінію світу.
5. США - єдина розвинена країна, в якій все ще застосовується смертна кара.
111-країн членів ООН досягли згоди з питання мораторію на смертну кару. І тільки США виділяються в ряду розвинених країн, продовжуючи цю практику.
Не можна стверджувати, що смертну кару зберегли тому, що вона працює: кілька досліджень показали, що смертна кара в США часто носить расистський характер, є економічно дорогою і, в кінцевому рахунку, неефективною в запобіганні майбутніх злочинів.
6. США - одна з трьох країн у світі, яка не гарантує оплачувану декретну відпустку.
Хоча 70 відсотків американських дітей живе в сім'ях, де працюють обидва батьки, Сполучені Штати досі не доклали жодних зусиль, щоб забезпечити американським матерям оплачувану декретну відпустку. Хто ще входить в цю трійку? - Папуа Нова Гвінея і Свазіленд. Опитування 2010 року показали, що 76% американців підтримують ідею оплачуваної декретної відпустки. А медичні дослідження показують, що при коротких і неоплачуваних декретних відпустках, імунізація і інші показники здоров'я дитини знижуються, а рівень дитячої смертності підвищується. А дослідження, яке проводилося в дев'ятнадцяти країнах з 1979 по 2003 рік показало, що виплати батькам призводять до підвищення продуктивності праці.

 (голосов: 0)
Добавил: Админ
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика