Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » stena2 » Нововведення в оцінюванні знань учнів молодшої школи
12-10-2016, 13:34, просмотров: 143, Раздел: stena2    

освітаНововведення в оцінюванні знань учнів молодшої школи, що з цього справді буде корисним?


Починаючи з 1 вересня, у всіх українських школах почнуть застосовувати нововведення. Одним з них є оцінювання успішності учнів. Цю конфіденційну інформацію тепер буде знати обмежена кількість людей - учень, вчитель і батьки. Озвучування на батьківських зборах рейтингів навчальних досягнень дітей і вивішування відміток на стендах тепер суворо заборонено.


Відбудуться зміни і в оцінюванні каліграфії. Найголовніша вимога - щоб письмо було акуратним і розбірливим. Ніяк не впливатиме на оцінку і відступ – неправильна кількість клітин або рядків.


Відмінили щомісячне оцінювання зошитів. Також не буде чітких критеріїв їх підписання.


Під час вихідних і канікул діти повинні відпочивати. Тому на ці дні не повинні здаватися домашні завдання.


Обмежений обсяг завдань і в звичайні навчальні дні. У першому класі їх не буде зовсім, у другому - завдань буде стільки, щоб дитина могла їх виконати за 45 хвилин, в третьому - за 1 годину 10 хвилин, в четвертому - не більше ніж за 1 годину 30 хвилин.


Категорично не можна перевантажувати учнів додатковими завданнями з друкованих посібників, придбаних в магазині bookletka.com.


У 1-му класі оцінювання знань дітей не повинно проводитися взагалі. Оцінювання починається з другого класу з дозволу шкільної педагогічної ради.


Деякі предмети, що вивчаються в молодших класах не будуть оцінюватися за бальною системою. Це: Основи здоров'я, Трудове навчання, Я і світ, Музичне і образотворче мистецтво, Фізична культура, Інформатика.


До того, як сформуються навички письма, дитині на уроках рекомендується використовувати простий олівець. Також можна користуватися гумкою і робити акуратні виправлення, методом закреслення. Оцінка за роботу при цьому знижуватися не буде. З огляду на успіхи учнів, учитель індивідуально вирішить, коли дитині можна писати кульковою ручкою. Вчені вважають, що такий підхід до навчання зменьшить психологічну напругу учнів.


Табу в початкових класах отримала ручка з червоною пастою. Для перевірки робіт вчитель може вибрати будь-який інший колір на свій розсуд.


Впровадження нововведень вимагають від педагогів ретельного вивчення нових програм. «Методичні рекомендації» допоможуть вчителям швидко розібратися з новими напрямками в роботі і оперативно приступити до виконання поставлених завдань.

 (голосов: 0)
Добавил: Админ
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2016 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости