Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » Разное » Премікси та кормові добавки для тваринництва: якісний склад продукції
13-12-2019, 14:08, просмотров: 48, Раздел: Разное    
Склад використовуваного для вигодовування тварини корму впливає на життєдіяльність, здоров'я, а у випадку з великою рогатою худобою ще й на якість одержуваних продуктів – молока. Премікси та кормові добавки для тваринництва, запропоновані на сайті https://alt-ua.com/vitaminno-mineralni-premiksi/vitaminno-mineralni-premiksi-dlya-koriv, дозволять збагатити їжу вітамінно-мінеральним комплексом, а також іншими корисними та цінними речовинами.

Премікси та кормові добавки для тваринництва: якісний склад продукції

Премікси – спеціальні біологічно активні добавки, в яких містяться вітаміни групи В, а також С, Д, К, А. В складі макроелементи та мікроелементи, ферменти, амінокислоти, пребіотики й пробіотики, антиоксинданы. Деякі комплекси додатково включають сорбенти та антибіотики.

Значення преміксів для тваринництва


Продукцію часто використовують для годовування великої рогатої худоби. Особливо це важливо в лактаційний період. Максимальна кількість молока збирає тільки нетривалий час, а після вона скорочується, а якість може стати гірше. Та якщо приватні заводчики пристосовуються під цей процес, на великому виробництві й у заводчиків встановлені норми надоїв на рік, щоб система працювала та давала прибуток.

Підвищити обсяги одержуваного молока можна за допомогою преміксів. Це склади, які не несуть шкоди для здоров'я тварини, але насичують його організм цінними поживними та корисними речовинами, вітамінами та мінералами.

Використовують біологічно активні речовини не тільки для підвищення удоїв. Продукція дозволяє зміцнити імунну систему, підвищити опірність різним бактеріям, збільшити масу тіла, вивести токсини, нормалізувати роботу травної системи, забезпечити засвоюваність поживних речовин.

Важливо пам'ятати, що премікси – це не універсальний продукт, оскільки мають вузькопрофільне значення.

Премікси та кормові добавки для тваринництва: якісний склад продукції

Що в складі?


Щоб біологічно активні речовини несли користь для поголів'я, рекомендовано оцінювати склад продукції, яка може бути:
  • Простою. Вітамінні, мінеральні або комплексні склади вузької спеціалізації. Це доступна продукція, яка запропонована фермерам за помірною ціною.

  • Складною. В складі також вітаміни й мінерали, але додатково з'являються ферменти, пребіотики й пробіотики, ензими, амінокислоти, сорбенти, інше. Часто в комплексі антибіотики. Готові склади вирішують відразу кілька завдань – виключають брак вітамінів, а також захищають організм від патогенної мікрофлори.

Склад преміксу залежить від його призначення, але завжди є наповнювач – крейда, кісткове борошно, дріжджі, висівки, кормолізін.
 (голосов: 0)
Добавил: Andrey
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика