Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » Разное » Оренда вилкового навантажувача: просто, вигідно та зручно
24-07-2019, 12:26, просмотров: 35, Раздел: Разное    
Для виконання вантажно-розвантажувальних і транспортних робіт на відкритих майданчиках і в приміщеннях використовуються різні види підйомно-транспортної техніки, серед яких найбільш поширеними на вітчизняних підприємствах є вилкові навантажувачі.

Оренда вилкового навантажувача: просто, вигідно та зручно

Ці компактні багатофункціональні машини незамінні, коли виникає необхідність швидко розвантажувати і завантажувати транспортні засоби, транспортувати, штабелювати на багатоярусні стелажі всілякі вантажі, у тому числі нестандартні. Без вилкового автонавантажувача не обійтися на промислових підприємствах, складах, логістичних центрах та інших подібних об'єктах, де значний вантажообіг.

Залежно від типу двигуна навантажувачі діляться на:
  1. Дизельні, що працюють на солярці. У порівнянні з іншими типами мають більш високу вантажопідйомність і продуктивність. Це потужні, довговічні та надійні машини, здатні працювати при будь-якій погоді, у спеку і холод. Основним недоліком такої техніки є «брудний» вихлоп, через що дизельні автонавантажувачі не рекомендується використовувати у приміщеннях.

  2. Бензинові. Це універсальні машини, подібні дизельним аналогам, проте менш продуктивні та із менш забрудненим вихлопом. Тому при наявності фільтра на двигуні бензинові навантажувачі можуть експлуатуватися не тільки на вулиці, але й у вентильованих приміщеннях.

  3. Газові. Такі машини заправляються за допомогою газобалонного обладнання. Менш потужні, ніж дизельні, але із набагато чистішим вихлопом. Газові навантажувачі працюють при будь-яких умовах. Можуть використовуватися на закритих вентильованих майданчиках.

  4. Газобензинові. Залежно від обставин можуть працювати і на природному газі, і на бензині.

  5. Електричні. Працюють від акумуляторних батарей. Є найбільш екологічно чистими. Працюють тихо, легкі в управлінні, мають широкий функціонал.

У багатьох випадках власникам бізнесу вигідніше не купувати, а орендувати автонавантажувач вилковий. Компанія «Денал Груп» ось вже багато років спеціалізується на продажу та здачі навантажувачів в оренду. В наявності завжди є широкий асортимент європейських і японських автонавантажувачів BT, Toyota, Jungheinrich, Still та інших відомих марок.

Оренда вилкового навантажувача: просто, вигідно та зручно

Оренда навантажувача у «Денал Груп» має наступні переваги:
  • ви отримуєте в користування технічно справну, надійну техніку відомих виробників;

  • можливість замовити послугу «оренда навантажувача з оператором» (орендодавець також надає на весь термін оренди досвідченого оператора для управління машиною;

  • можливість орендувати навантажувач, у вартість оренди якого вже входить заправка високоякісним паливом.


Більше подробиць про оренду автонавантажувачів можна дізнатися тут на сайті https://denal.com.ua
 (голосов: 1)
Добавил: Andrey
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика