Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » Разное » Жорстка ошінковка: особливості та пристрій розроблений таким чином
24-01-2019, 15:55, просмотров: 34, Раздел: Разное    
Тверда ошінковка - продукція, яка використовується для з'єднання в єдину мережу закритих розподільних пристроїв і відкритих високовольтних апаратів. Це продукція може бути використана разом з гнучким варіантом. Вибрати і купити відповідну продукцію пропонує компанія «АЛИТ», якій представлена ​​високоякісна жорстка ошиновка для номінальних струмів в межах 630 4000 А. На вибір представлені варіанти як для типових схем, так і для нетипових розподільних пристроїв.

Жорстка ошінковка: особливості та пристрій розроблений таким чином

Особливості жорсткої ошінковкі


Продукція включає надійні і міцні елементи - литі шінодержателі з гнучкими типами зв'язку. Вони активно використовуються для приєднання, фіксації шин до обладнання і між собою. Асортиментна лінійка апаратів пропонує вибір різних видів шінодержателей, а тому підбирати відповідний слід з урахуванням особливостей конструкції і майбутнього використання.

Конструкція і варіанти виконання


Жорстка ошінковка від компанії ALIT - це продукція, що складається з шин трубчастого перетину, для виробництва використовується алюмінієвий сплав. Модуль також включає контактні зв'язки і шінодержателі. Деякі види продукції мають на увазі застосування знімних литих шінодержателей і гнучких контактів. Вони застосовуються в розподільних пристроях 35-110 кВ. Конструкція представлена ​​в двох варіаціях, кожен з яких має як переваги, так і свої недоліки.

Жорстка ошінковка: особливості та пристрій розроблений таким чином

Розбірна з використанням литих шінодержателей


Задіяна він може в мережах з напругою до 500 кВ. Для фіксації електричної зв'язку використовуються литі елементи з бічними з'єднаннями. За міцність всієї конструкції буде відповідати литий шінодержатель, якому належить витримувати значні навантаження. Щоб забезпечити електричний контакт і надійність всієї установки, використовується поділ між електричної і механічної частиною.

Монтаж проводиться досить швидко і просто, що забезпечується наявністю болтових з'єднань. Особливість її в тому, що вона дозволяє без проблем замінити опорний ізолятор, оскільки досить просто і швидко демонтується.

Нерозбірна з обпресуванням


Це продукція, яка передбачає опресовування струмових перемичок між збірними шинами. Вона ж використовується і для ізолювання спусків до високовольтного обладнання. Відсутність перемичок підвищує ступінь надійності Електроконтакт. Особливість і вигода конструкції в тому, що вона не потребує обслуговування протягом усього періоду її експлуатації.
 (голосов: 0)
Добавил: Andrey
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика