Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » О разном » Устаткування для виробництва круп: склад лінії
12-04-2018, 21:19, просмотров: 69, Раздел: О разном    

Виробництво круп - досить вигідний напрямок для діяльності. Це обумовлено тим, що Україна - країна аграрна, вона володіє всім необхідним для того, щоб саме тут було відкрито не одне виробниче підприємство, яке вироблятиме не лише каші, але і макаронні вироби. Щоб налагодити виробничий процес, використовується спеціальні установки. Часто вони складають єдину лінію, яка повністю або частково виключає необхідність застосовувати ручну працю. Сучасне обладнання для виробництва круп - це високотехнологічні установки, які виконують всю необхідну роботу в мінімальні терміни.

Устаткування для виробництва круп: склад лінії

Етапи виробництва


Під час старту обробки зерна його потрібно ретельно очистити від різних домішок, в тому числі м'яких і твердих. Деякі види зажадають ще і геотермической обробки, що дозволяє не тільки очистити продукцію, але і розм'якшити її шкірку. До таких круп відносять і гречку з рисом. В ході такого процесу шкаралупа стає м'якою, але при такому впливі ядро ​​ніяк не деформується і не піддається руйнівним процесам. Після належить також виконати:


  • Шелушение - належить очистити сировину від плівки і оболонки. Зробити це вже набагато простіше після попереднього етапу.

  • Шліфування - саме в цей період зернятка будуть позбавлені від оболонки і зародка. Виконується процес за допомогою тертя зерен один об одного.

  • Сортування - відділення всієї продукції від битою.


Виробничий процес буде потрібно використання самого різного устаткування, без якого сьогодні така робота буде неможливою.

Особливості використовуваного обладнання


Сучасний ринок представлений різним обладнанням, але вибирати слід тільки високоякісне. Саме таке покупці зможуть знайти і вибрати в перевіреної і надійної компанії «Бриг». Тут представлені за адекватною ціною всі пристрої, які необхідні для організації виробничого процесу:


  • Апарат для очищення і наступної термообробки сировини.

  • Пристрої для лущення та сортування.

  • Сушарки для готової продукції.

  • Панель управління.

  • Пристрої для упаковки та фасування.


Всі представлені пристрої працюють як злагоджений механізм. Між окремими апаратами можуть бути встановлені стрічки-транспортувальники сировини - норії. Вони також в широкому асортименті представлені компанією «Бриг» www.brig-zerno.com.ua. Вибирати підходящу продукцію слід з урахуванням виробничої необхідності. Продукція "Бриг" відрізняється компактністю конструкції, агрегатному принципом побудови і простотою в обслуговуванні.

 (голосов: 0)
Добавил: Elena
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика