Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » О разном » Galeco - водостічні системи європейського рівня
12-04-2018, 21:13, просмотров: 135, Раздел: О разном    

Облаштування приватного або багатоповерхового будинку, офісного або адміністративного будинку, хозпростроек або складів потребують використання якісного захисту від талих і дощових вод. На відміну від цих справляються сучасні водостічні системи від «Галеко». Це продукція відмінної якості, про що свідчить отриманий сертифікат ISO9001. Особливість голландсько-польської продукції в тому, що вона абсолютно унікальна. Розробляється в зоні, де постійно йдуть дощі, а тому є реальна потреба в довговічному водостоку, який буде здатний відводити велику кількість води від стін, фундаменту, даху будівлі. Саме таку продукцію і створили, а після ще кілька разів удосконалили в компанії Galeco.

Galeco - водостічні системи європейського рівня


Технічні параметри


Асортиментна лінійка відсотків від іменитого виробника включає п'ять варіантів виконання системи. У каталозі можна знайти і підібрати системи для невеликих будівель і багатоповерхівок. Вся продукція створюється з безпечної сировини - використовується фінський метал для виробництва сталевих систем і непластифікований ПВХ для виготовлення легкої, але довговічної продукції. Кожен із зазначених систем притаманні такі якісні характеристики і параметри:  • Максимально жорсткий жолоб - мають увігнуті краю, які не допускають переливів під час сходження талого снігу або сильних дощів.

  • Напівкругла форма жолоба - він досить глибокий, щоб приймати великі потоки і швидко відводити їх від стін будівлі. Продукція створена таким чином, щоб з'явилася можливість витримувати великі навантаження.

  • Регульовані кути - вони дозволяють використовувати водостоки навіть для будинків з незвичайними дахами.

  • високоміцні гумові ущільнювачі, що не всихають і не розтріскуються, як це відбувається з клеять складами і герметиками.

  • Особлива шкала для зручності монтажу - саме вона дає можливість грамотно встановлювати компенсаційні зазори при різній температурі повітря.

  • Величезний вибір кронштейнів, які також можна підібрати при покупці відсотків.

  • Обойми, які передбачають використання дюбелів з різними параметрами і розмірами.


Переваги продукції


Компанія Galeco постійно розробляє і впроваджує абсолютно нові технології, які дозволяють:  • Значно розширити сферу використання матеріалу.

  • Забезпечити належний рівень безпеки і надійності системи.

  • Гарантувати її довговічність і здатність витримувати пристойні навантаження.


Компанія дає 10-річну гарантію якості.

 (голосов: 0)
Добавил: Elena
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика