Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » Интересно » УФ-принтери - обладнання для створення широкоформатних оголошень і декору
1-07-2019, 14:47, просмотров: 53, Раздел: Интересно    
Сучасні технічні можливості і реальні потреби виробничих компаній і творчих студій стали стимулом для створення унікального обладнання. УФ-принтер - це техніка з великими можливостями, вона дозволяє друкувати величезні банери і постери, плакати і інші об'єкти рекламної індустрії.

УФ-принтери - обладнання для створення широкоформатних оголошень і декору

Особливості застосування


Використовують їх і для створення декоративних елементів, які дозволяють забезпечити ефектне прикраса меблів, предметів обстановки.

Застосовують пристрій для створення матеріалів, які будуть в майбутньому прикрашати дзеркала і вітрини, панорамні вікна і кахельну плитку, пластик і дерев'яні елементи. Щоб якість продукції, що виготовляється була відмінною, слід ретельно підбирати для його створення якісні принтери. Головна і принципово відмінна риса - це зона подачі друку.

Види принтерів УФ


Це продукція, яка використовується в промисловій і рекламної сферах, для створення унікальних широкоформатних об'єктів. Для виконання поставленого завдання можуть застосовуватися такі типи УФ-принтерів:
  • Планшетні.

  • Рулонні.

  • Гібридні.

  • Комбіновані.

Є також і унікальна продукція, яка дозволяє виробляти об'єкти з оригінальною печаткою. У кожного з зазначений варіантів є свої переваги і недоліки.

УФ-принтери - обладнання для створення широкоформатних оголошень і декору

Рулонні


Сконструйовані так, щоб подавати для друку гнучкі і згорнуті в рулони матеріали. Здатний такий варіант працювати безперебійно, друкує на вінілі, папері, тканині. Матеріал подається за рахунок сили напруги, а тому не вимагає використання ручної праці. У числі елементів пристрою приводний вал, змотувати вал.

Гібридні


Використовуватися може для роботи не тільки з рулонними, а й листовими матеріалами. Вибирати такий варіант рекомендовано тим покупцям, які підшукують для підприємства універсальне обладнання, а періодично потрібно друк на гофропластіке, гофрокартоне, пінокартону.

Комбо


Використовується не тільки для рекламних постерів, але і для створення продукції в промисловості. Використовується часто при виробництві меблів, може бути використаний для створення великих рекламних постерів, обробляє величезний асортимент матеріалів масою понад 50 кг. Наносити малюнок може і на гладку поверхню.

Планшетник


Використовується для роботи з листовим матеріалом, дозволяє швидко наносити малюнок на поверхню, використовує для роботи каретку, якісно удруковує зображення на поверхню.

Джерело: https://www.azo.od.ua/catalog/printers/uv-printers
 (голосов: 0)
Добавил: Andrey
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика