Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » Интересно » Як навчити дитину швидко рахувати і міркувати
3-04-2019, 15:59, просмотров: 68, Раздел: Интересно    
Люди, які мислять, з багатою уявою, допитливим розумом завжди виділялися з натовпу. Креативне мислення, здатність бути авторами оригінальних ідей, здатність швидко навчатися, вміння швидко приймати рішення - все це якості, які високо цінуються в будь-якій професії, в будь-якій сфері діяльності. Не дивно, що одним із пріоритетних завдань інтелектуального виховання став розвиток кмітливості (як дитину навчити швидко думати). На жаль, механізми, які використовують для навчання в школі, дитячому садочку побудовані на постійному контролі й управлінні дитячим мисленням, а не на його розвитку. Ми ж будемо шукати способи, які розвивають думку, тобто роблять її вільною.

Як навчити дитину швидко рахувати і міркувати

Як навчити дитину міркувати = як допомогти дитині стати успішним


Перший крок батьків до розвитку дитячої кмітливості - відмова від методів виховання, які роблять дитину слухняною (зручною) на користь тих, що допомагають дитині вільно проявити себе (завдати батькам масу клопоту). І школа, і дитячий садочок, і мама з татом вчать малюків думати так, як належить. А прийнято, як правило, самими дорослими, щоб дотримуватися у всьому порядку і дисципліни. Але інтелект, мислення, світогляд не повинні розвиватися за шаблоном, оскільки шаблон - це завжди обмеження, а наші діти заслуговують того, щоб розвиватися поза всякими межами.

У вас ніколи не вийде навчити дитину кмітливості, якщо ви:
 • нескінченно опікаєте малюка, диктуєте, як правильно чинити в тій чи іншій ситуації, намагаєтеся захистити від невдач і помилок;

 • нехтуєте дитячими інтересами, думкою, почуттями;

 • критикуєте і засуджуєте з кожного приводу;

 • даєте вказівки, висуваєте вимоги, не залишаючи дитині права вибору;

 • пропонуєте готові відповіді на питання, не даючи дитині часу подумати, без обговорення інших можливих варіантів.

Таке виховання переміщує учня в зону дискомфорту, де панує невпевність, страх зробити щось неправильно, нездатність до самостійних рішень і вчинків. Такий спосіб мислення і успіх - несумісні поняття.

Щоб розвивати самостійне мислення, кмітливість, потрібно просто дозволити дитині думати самій. Поради батькам:
 • з інтересом прислухайтеся до її слів;

 • обговорюйте з нею різні теми;

 • дайте можливість бути недосконалою, помилятися і виправлятися;

 • підживлюйте дитячий розум, створюючи ситуації, де потрібно подумати, зробити висновки.


Зацікавити, направити, підтримати і мотивувати - ось головні принципи навчання дитини.

Як навчити дитину думати? Незвичайний спосіб розвитку кмітливості


Школа ментальної арифметики Соробан® в Україні пропонує використовувати для розвитку кмітливості, здатності до швидкого прийняття рішень усне рахування. Методика навчає дітей 5-11 років швидкісного рахування. Як навчити дитину швидко рахувати? Метод ментальної арифметики розрахований на 2 роки щоденних тренувань. Так багато часу потрібно не для того, щоб навчити дітей складати і віднімати. Навички ментального рахування діти, зазвичай, освоюють уже з перших уроків. Щоденні тренування потрібні, щоб розвивати дитячий інтелект, розумові здібності.

Як навчити дитину швидко рахувати і міркувати

Як ментальна арифметика допоможе навчити дитину кмітливості?


Коли учень зі швидкістю в частини секунди робить обчислювальні дії, його мозок встигає виконати безліч завдань: прийняти і обробити завдання, передати його в центр візуалізації, щоб відобразити на уявних рахівницях соробан, отримати правильну відповідь, повернути його в відділ мозку, який перетворює числове відображення на рахівницях в символ числа. Висока швидкість роботи мозку досягається за рахунок розвитку безлічі стійких нейронних синапсів. Чим їх більше, чим краще вони опрацьовані, тим простіше людині даються одні і ті ж розумові дії, аж до того, що ми починаємо робити їх автоматично, не замислюючись, не докладаючи ніяких зусиль.

Ментальне рахування робить активними центри аналізу, просторового мислення, уяви, прорахунку стратегії, критичного мислення та інтуїції. Розвиваються не тільки раціональні властивості розуму, але і його творчий потенціал. Учні розвиваючих курсів для дітей Соробан®:
 • вчаться розглядати задачу цілісно, ​​тому краще розуміють, що і як потрібно робити;

 • розглядають різні варіанти рішень, роблять аналіз і, спираючись на особистий досвід, вибирають найбільш раціональне рішення;

 • обмірковують завдання, перш ніж приступити до нього, не бояться робити помилки;

 • готові братися за завдання будь-якої складності, оскільки знають, що розум здатний розв'язати будь-яку проблему.

Щоб детальніше зрозуміти методику удосконаленої ментальної арифметики Соробан, ознайомтесь з офіційним сайтом школи в Україні.

Є різні способи навчити швидко рахувати школярів і дошкільнят. Але жоден з них не дає таких же вражаючих результатів у розвитку дитячого інтелекту, кмітливості.
 (голосов: 0)
Добавил: Andrey
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика