Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » Интересно » Кращі автомобільні опалювачі і турбіни
26-09-2018, 15:32, просмотров: 47, Раздел: Интересно    
Холоди стають гіршими ворогами будь-якого автотранспортного засобу. Так як на території практично всієї України взимку стоять сильні морози, автовласники починають заздалегідь замислюватися про придбання якісних автомобільних опалювачів. На даний момент сучасні світові виробники пропонують досить великий вибір різних обігрівачів для легкових і вантажних АТС, які здатні в максимально короткі терміни не тільки нагріти будь-який вид паливної суміші, а й салон машини.

Кращі автомобільні опалювачі і турбіни

Автомобільний обігрівач - це зручний і функціональний пристрій, який дозволить не тільки якісно обігріти салон або кабіну машини, але і нагріти паливо для швидкого запуску двигуна з мінімальними втратами дорогого палива.
  • Повітряні опалювачі використовуються для обігріву салону легкової машини, кабіни вантажівки або багажного відділення. Їх робота заснована на пропущенні повітря через пристрій, його нагріванні і подачі назад.

  • Рідинні опалювачі характеризуються тим, що вони здатні нагріти спочатку мотор легковий або вантажний машини, а потім і сам салон. Такі пристрої можуть працювати практично на будь-якому виді палива в залежності від їх моделі.

  • Для нагріву дизельного палива оптимально підходять бандажні опалювачі. Їх встановлюють на систему очищення палива, і вони можуть за кілька хвилин нагріти солярку до необхідного температурного режиму для швидкого запуску мотора.

  • Проточні нагрівачі також призначені для дизельних легкових і вантажних автомобілів. Їх також встановлюють на паливну систему очищення, і вони нагрівають солярку за кілька хвилин.

  • Електричні пристрої є безпечними, доступними і затребуваними, так як вони працюють від електромережі в 220 або 380. Але так як для їх запуску потрібні розетки, то не завжди можна запустити в роботу даний пристрій, якщо в гаражі вони відсутні.

Кращі автомобільні опалювачі і турбіни

Турбокомпресор досить часто можна зустріти як на легкових, так і на вантажних автомобілях. Дані агрегати дозволяють в кілька разів збільшити потужність двигуна, але при цьому вони досить вимогливі. Якщо не проводити регулярну діагностику турбіни, вона може вийти з ладу раніше покладеного терміну її експлуатації. Деталі й комплектуючі агрегату виходять з ладу, і автовласник зауважує це, коли вже стає пізно його ремонтувати.

В інтернет-магазині Майстер Сервіс можна придбати як турбокомпресор кращих світових виробників, так і автомобільний обігрівач для автомобіля з будь-яким видом палива. Тут ви знайдете як обігрівачі для палива, так і для салону машини за найдоступнішими цінами.
 (голосов: 0)
Добавил: Andrey
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика