Объявления Кривой Рог -
Вы находитесь: Кривой Рог » Интересно » Види вишивки і різноманітність технік
21-05-2018, 12:22, просмотров: 316, Раздел: Интересно    
Пристрасть до вишивки у людей виникла з давніх часів. Даним способом прикрашали вбрання, картини і всілякі елементи домашнього інтер'єру. За безліч років було створено безліч способів вишивки. Для цієї справи були створені різні способи, матеріали та інструменти, які полегшують процес вишивання.

Види вишивки і різноманітність технік

Сьогодні існує безліч нових видів ручної вишивки. Найбільшою популярністю користуються вишивка хрестиком, гобеленом, гладдю, стрічками, бісером і алмазна вишивка. Все для рукоділля можна знайти на спеціалізованому ресурсі «Магія Рукоділля». Тут представлений широкий асортимент продукції для людей, які люблять займатися рукоділлям.

Зараз вибір для роботи різноманітний. Кожен сам має право вибирати спосіб виготовлення того чи іншого предмета. Підібрати малюнок для подальшої роботи не складе ніяких труднощів. Можна вибрати гарний пейзаж, натюрморт або звичайний лик святого, зображення тварин або міст. Набір для вишивання святих ікон найчастіше купується для того, щоб зробити приємний сюрприз близькій людині. В даному випадку це можуть бути іменні ікони. Завершена робота буде виглядати гарно і унікально.

Види вишивки і різноманітність технік

Поширені способи вишивання


1. Хрестик є найпоширенішим способом для вишивання. На даний період часу це найпоширеніший спосіб, щоб здійснити гарну вишиванку будь-якого виду малюнку.
2. Гобелен. Являє собою древній вид вишивання за допомогою спеціальних ниток гобеленом стібком. В даному випадку полотно повністю вишивається без додаткових присвятив. Готова картина буде виглядати реалістичною і богатою.
3. Бісер. Також є поширеним способом для вишивання серед домогосподарок. Технологічний процес цієї сфери ніколи не стоїть на місці, тому торкнувся і вишивку бісером. Зараз для цього способу придумано безліч схем з певним малюнком на тканині.
4. Вишивка стрічками. Спеціальний вид рукоділля, де використовується шовкова або синтетична стрічка. За допомогою такої вишивки малюнок виходить фактурним і привабливим. Особливо якісно виходять різноманітні квіти, які на готової картини будуть виглядати як справжні.
5. Алмазна вишивка з'явилася відносно недавно, але вже встигла завоювати любов і довіру людей.
 (голосов: 1)
Добавил: Andrey
Другие новости по теме:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
?>
© 2018 Информационный портал Obyavka.org.ua
Кривой Рог новости
Яндекс.Метрика