Объявления Кривой Рог.Знакомства , фото , квартиры Кривого Рога. -

Погода

Прогноз погоды в Кривом Роге » Украина


Животные и растения >> Уход за животными и растениями
Комбікорми, що підвищують імунітет та продуктивність1741013
Тип объявления:Предложение
Дата опубликования:09.08.2018  15:56:29
Дата удаления:05.05.2022 (осталось 992 дня)
Организация:Асоціація виробників амаранту та амарантової проду  
Автор:amaranthassociation
E-mail:Отправить письмо автору
Город:Днепр  
URL:
Телефон:+380963444438  
Цена:
7.6 грн.

Текст объявления:

Для галузей тваринництва та птахівництва амарант є унікальним джерелом корисних речовин (Ca, Mg, K, P, Fe, вітамінів E, A, PP, групи В, лізину, сквалену та багатьох інших), що позитивно впливають на продуктивність, загальний стан організму, репродуктивні функції та дозволяють уникнути втрат поголів’я від хвороб.
Комбікорми з додаванням амарантової макухи:
• на 15-20% збільшують надої молока;
• на 0,2-0,4% підвищують його жирність;
• на 10-30% додають приріст живої маси;
• на 5-10% збільшують яйценосність курей;
• якість хутра, шерсті наближається до ідеалу;
Але основним результатом використання амарантової макухи в комбікормах є колосальний вплив на імунну систему організму тварин та птахів. Унікальність і потужний лікувальний потенціал амаранту пояснюється наявністю в ньому сквалену, якого в амаранті більше, ніж в інших джерелах рослинного та тваринного походження.
Сквален - це справжня панацея від безлічі хвороб людини: він відмінно справляється з лікуванням цукрового діабету ІІ типу, захворюваннями серцево-судинної, ендокринної систем, проблемах із зором, загоєнням ран, лікує шкіряні захворювання, в тому числі і складні екземи, допомагає відновити організм пацієнта, який переніс курс радіаційної терапії, а ще активізує загоєння внутрішніх органів та регенерацію тканин.п»ї
Предыдущее объявлениеВернуться в раздел Уход за животными и растениями[ktname]Животные и растенияСледующее объявление


Кривой Рог

Hosting Ukraine

Яндекс цитирования

   Доска бесплатных объявлений Кривого Рога Obyavka.org.ua.
  
Доска объявлений Кривого Рога Obyavka.org.ua поможет Вам найти новых клиентов и партнеров по бизнесу в Украине!Доски объявлений это очень полезный инструмент для продажи товаров и услуг. Добавить объявление бесплатно может каждый! На доске объялений Вы можете очень быстро добавить объявление! Нажмите в меню раздел "Добавить объявление", выберете раздел, подходящий для Вашего объявления, укажите город, заголовок объявления, текст, добавьте фото и свои контактные данные, а затем кликнете добавить новое объявление. Теперь Вы убедитесь, что бесплатные объявления добавить очень легко! Также на доске объявлений представленны множество рубрик, таких как Авто, квартиры в Кривом Роге, Строительство, Оборудование, Услуги, Работа, Животные и т.д.. Все объявления, которые добавляются на доску объявлений Obyavka.org.ua отлично индексируются поисковыми системами, что повышает выдачу Ваших объявлений в поисковиках.
  Наша реклама:

Obyavka.org.ua ©
Яндекс.Метрика